Byť, či nebyť...? Pár dôvodov prečo byť a inzerovať na portáli TopPrivaty.sk

Viditeľnosť

Zvýšte viditeľnosť svojich služieb inzerciou na portáli ktorý navštevujú tisíce unikátnych návštevníkov a teda Vašich potenciálnych klientov. Ovládame tiež niekoľko web stránok s erotickou tematikou ktoré na portál TopPrivaty.sk prinášajú množstvo kvalitných, nie náhodných návštevníkov.

Dizajn

Jednoduchý a čistý dizajn stránky bez otravných blikajúcich banerov a odpudivých reklám. Na portáli bol vytvorený prehľadný katalóg s prepracovaným nástrojom vyhľadávania ktorý ocenia ako užívatelia tak aj inzerenti. Dizajn stránky je responzívny, čo v preklade znamená, že sa automaticky prispôsobuje obrazovke akéhokoľvek zariadenia (telefón, tablet, notebook, PC) a uľahčí i spríjemní tak užívateľom prehliadanie portálu.

Vlastný priestor

Podľa nás si každý inzerent absolútne zaslúži svoj vlastný priestor a preto sa v inzerátoch okrem fotografií a informácií o danom dievčati alebo priváte nezobrazujú žiadne cudzie reklamy či konkurenčné inzeráty ako je to na ostatných inzertných portáloch úplne bežné.

Jeden účet

Portál ponúka možnosť pridať a spravovať viacero inzerátov z jedného užívateľského účtu. Na pridanie viacerých devčat si tak nemusíte vytvoriť pre každý inzerát zvlášť účet.

Kvalita a cena

Neustále sa snažíme o čo najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb a tiež neustále navyšovanie návštevnosti portálu TopPrivaty.sk. Štandardná inzercia je úplne ZDARMA! Pri novej registrácii každý nový užívateľ automaticky obdrží kredit v hodnote 10€ ktorý môže využiť na úhradu prémiových služieb v rámci portálu a tak si ho zdarma poriadne odskúšať. Portál TopPrivaty.sk nie je len "ďaľší web s erotickou inzerciou", našou prioritou nie je profit a stránka plná platených bannerov, ale v prvom rade ponuka kvalitných služieb a spokojnosť našich inzerentov i návštevníkov.

Podpora

V prípade akéhokoľvek problému sme tu pre Vás. Kontaktovať nás môžete e-maliom, telefonicky, alebo prostredníctvom nového online chatu. (Online chat je dostupný len pre zaregistrovaných a prihlásených užívateľov)